Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 66.12m2 në shitje në Emshir. 53 000 EUR
Banes/Zyre 117m2 me qera në Emshir. 500 EUR
Depo 500 – 4000m2 me qira në Fushë Kosovë. 0 EUR
Banesë 51.47m2 në shitje në Emshir. 44 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
SHITET URGJENT!
Lokali gjendet te Prishtina e Re, ngjitur me Pallatin e Drejtësisë, në objektin afarist të ndërtuar nga kompania VG Construction.
Lokali - Zyrja ndodhet në katin e 5-të, ndërsa objekti ka gjithsej 7 kate dhe është i destinuar vetem për afarizëm.
Zyrja ka gjithsej 2 Hapsira Pune me hapsirë pritjeje dhe 1 WC.
Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë në Shkurt 2019.

ID e shpalljes: 40092

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Penthouse 200m2 me qira në Lagjen Kalabria. 1 500 EUR
Shtëpi 330m2 në shitje në lagjën Medikus 250 000 EUR
Shitet Trualli prej 3 ari ne Lagjen Qendresa 55 500 EUR
Truall 5.5 Ari në shitje në Çagllavicë. 19 000 EUR
Në fillim