NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

Shitet nga: Tafa Dje 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra

OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ..
NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS..
KEMI NGJYRA TE KUALITETIT TE PREFERUARA PER DHOMA
OFROJMË KATALOGE NGJYRASH
MOB 044 903332
Viber +38344903332
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim