Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

510 000 EUR

Adresa: Aktash - Lagjja e Muhaxherwve
Sipërfaqe: 535 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti ndodhet në 5.10 Ari truall, gjendet në Aktash - Lagjja e Muhaxherëve, shumë afër rrugës kryesore Gazmend Zajmi (ish rruga e Dubrovnikut) dhe është në zonën e ndërtimit të lartë. Obejkti ka gjithsej 535m2 të ndara në 3 kate, ku secili kat ka nga 165m2 dhe bodrumin me 30m2.
Objekti gjithashtu posedon hapsirë parkimi për 6 vetura para objektit si dhe pjesën e oborrit/kopshtit në pjesën mbrapa. Objekti posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe dru, kondriconerë dhe sistem të ventilimit.
Objekti momentalisht është i lëshuar me qira për zyre por është i përshtatshëm edhe për veprimtari tjera si: Ordinancë, Hotel, Administratë etj.
Objekti ka këtë renditje:
- Përdhesa: Lokali, kuzhina dhe banjo
- Kati i 1-rë: 6 hapsira/zyre secila me banjo dhe 1 ballkon
- Kati i 2-të: 6 hapsira/zyre secila me banjo dhe 1 ballkon
- Bodrumi: Hapsirë 30m2

ID e shpalljes: 50063

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim