ofrohet me qera hapsir afariste tek AAK

Shitet nga: LABI PATUNDSHMËRI Sot 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet banesa më qera në lagjen Ulpiana shum afer AAK me siperfaqe 40m2 Gjendet ne perdhese ne Bulevardin e Deshmoreve, Lokacion ideal per cfaredo veprimtarie ,noter, avokature, perfaqesi, ordinance ,ka banjo, mini kuzhine dhe hapesiren e cila mund te shendrrohet ne 1 ose 2 zyre sipas nevojes, banesa ka dy dhoma.

Agjensioni Për Patundshmeri "LABI"
✆ +38344777458
✆ +38349566444
✉ Agjensionilabi@gmail.com
Gjendemi në Dardani afër TEB bankës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim