Ofrohet zyre me qera ne Qender !DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyrja me qira ne QENDER te Prishtines. Zyrja ka 3 njesi me 60 metra katrore dhe eshte e mobiluar per qfare do veprimtarie si p.sh ordinanc, zyre avokati , noterie etj.

Banesa posedon:

- e mobiluar
- nxemje qendrore
- 3 njesi te ndara
- banjo
- kuzhine etj.

Kodi: 1324
Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne nr e telefonit ose ne viber: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim