Leshohet zyrja me qira ne pejton , komplet e mob..

0 EUR

Shitet nga: Prishtina Real Estate 13 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
Leshohet zyrje me qira ne Pejton komplet e pajisur me invertar, kati 2 dhe 3, 200m2. Kati I-rë ka 3 zyre, dy banjo. Kati II-të një kuzhinë te vogël dhe 2 zyre. Info: 049/045 23 24 00
Prishtina Real Estate
049/045 23 24 00
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione