Objekti me qira ne Prishtine

4 500 EUR

Shitet nga: mentor ramadani 10 Pri 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
1. Objekt afarist me qira afat të gjatë;
2. Detajet e objektit:
• e izoluar nga jashtë me stiropll 10 cm N4;
• me xhama tre shtresor me izolim modern të fasadës. Me nxemje horizontale të lokalit;
• me 16 banjo dhe wc duke filluar nga bodrumi deri në katin e pestë;
• uji i instaluar, ujë i nxehtë me bojler qëndrorë me një bojler gjithë objekti si dhe mundësi për lidhje të rezervoareve si dhe mundësi për hapjen e bunarit;
• nxemja qëndrore me gjitha alternativat në podrum e instaluar me radiator ndërsa në lokal nxemje në dysheme pa radiator;
• podrum me 240 m2, 2 wc;
• lokali ka 240 m2, 2 wc;
• gjithsej 1300 m2
• nga mëngjesi deri në mbrëmje nën rrezet e diellit, me shikim të largët sa ta kap syri;
• me hapësirë rreth e për rreth objektit, që mund t'i përshtatet kërkesave tuaja;
• me hapësirë të madhe në objekt (aktualishtt 24 dhoma - zyra me mundësi ndryshimi);
• oborri me hapësirë 10 ari sipërfaqe do të përgatitet, shtrohet dhe mbillet me gjelbërim apo edhe për parking;
• me dy hyrje në oborr dhe sipas kërkesës, si zgjidhje praktike mund të hapet edhe një hyrje shtesë;
• rrjeti elektrik, interneti, uji etj. të lidhura respektivisht të ndara për çdo anë të objektit;
• shume afer qendres nga 4 rruge
3. Adresa Rr. Isa Kastrati (përballë furrës Diellza) prapa banesave të bardha në Bregun e Diellit Rruga për Matiçan; shumë afër rrugës B;
4. 4500 euro Çmimi i diskutueshëm;
5. Kontakt person Mentor Ramadani tel 044 151 458, e-mail: mentori76@hotmail.com
Lokali dhe podrumi, 12 tarasa , si dhe obori me kubza , jan te perfunduar ndesa kati 1 .2. 3 nuk jane te perfunduar per arsyje nuk dihet destinacioni I veprimtaris qe do te ipet shtepija me qira .per keto 3 kate ka mundesi ndryshime te mureve sipas kerkeses , dhe do te kryhet mbrenda 3 mujve nga pronari .
Prej sllovenija sportit deri te shtepija ka 1 kilometer e gjyse.
mentor ramadani
044151458
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione