RINI-SHITET LOKALI 53 M2 PRISHTIN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Adresa: Dardani platoja mrapa fellinit
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
#️SHITET LOKALI #53M2 NË DARDANI PRISHTIN MRAPA EMBELTORES FELLINI

#Shitet Lokali #53m2 ne Prishtine mbi plato afër marketit Axhi-impex 2minuta larg rrethit te madh Lokali ka #33m2 përdhes dhe #20m2 podrum i gatshëm për pune me Dokumentacion ne rregull
është i pershtatshem per shum veprimtari si: #Market,#Kafiteri #Sallonondulimi Ambijent i rregulluar shum mirë ,presim klijent serioz. Kontrat te noteri 6muj deri 5 vite

✅Sipërfaqja e Lokalit #53m2

✅Qmimi per Shitje 65.000 euro

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️⬇️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com

Për ofertat tjera pelqeje faqen tonë në fb👍Like
Gjith her me ofertat mat mira ne treg mos hezito pleqeje faqen ton do te informohesh me risi tjera

fb: Agjensioni Rini⬇️

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim