Shitet objekti afarist ne qender tek qeveria!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qender te sheshi
Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet per shitje objekti afarist i cili ndodhet afer qeverise.Objekti eshte i shtrire ne 2 ari truall dhe siperfaqe prej 600m2.Eshte i perbere nga 3 kate.
Kati perdhese posedon 200m2
Kati 1 posedon 220m2
Kati 2 posedon 180m2
Jane te leshuara me qira te gjitha dhe gjenerojne te hyra ne vlere prej 4000 Euro qira mujore.
Objekti posedon çertifikate pronesie me bartje ne kadaster.Cmimi eshte 800.000 Euro
Kontakti:044 556 777---049 445 711--049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim