Zyre 84m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rozi Sot 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 000 EUR

Adresa: Bregu i Diellit 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 84m2 ne shitje te "Bregu i Diellit 2" saktesisht te banesat e bardha, banesa ndodhet ne katin e pare, ndersa ka ket renditje organizative:
- 3 Hapsira pune
- Kuzhine
- 2 Banjo
- 2 Ballkona
- Depo

Vlen te ceket se e gjithe siperfaqja eshte ideuar dhe e gatshme per vazhdimin e veprimtarise per afarizem, posedon dokumentacion te rregullt me perkthim te menjehershem me te gjitha obligimet e perfunduara, hapsire parkingu prane objektit dhe pozite te mire reklamuese
R452
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim