Lopa me viq

850 EUR

Shitet nga: besnik 05 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet lopa me viq boj nddrim dhe me golf 2 qmimi 850euro qmimi i diskutueshum
Leaflet
Në fillim