Shitet breshka

Shitet nga: Me shkronja 27 Korr 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet breshka 4x4 110 hp 1.9 tdi i te kuqe ngjyra ekstra prej fabrike breshka posedon airbag senzora te parkingut senzora shiu ne rast se bjen shi ajo fut gumat mbrenda dhe leshohet bllokada per mos te rreshitur breshka nuk ec aq shpejt por eshte shum e fort per kodra poashtu breshka nuk ka korrizjon ka branik sport breshka nuk nihet neper gropa ka armotizera te ri me nje fjal eshte ne gjendje perfekte.Boj ndrrim me qka um komvenojn. Pres bleres serioz.
Me shkronja
0442321122
Leaflet
Në fillim