Shiten 3 bika edhe 1 mshtjerr

2 EUR

Shitet nga: Biku Dje 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Deçan
-Kemi per shitje 3 bika edhe 1 mshtjerr.
-2 bika jan te mdhaj afersisht 550kg.
-Kurse biku tjeter dhe mshtjerra jan me te vogjel.
-Jane te ushqyera me ballgur dhe san.
-Per mish ju garantoi.
-Transportin e bojm na (gratis).
Qmimi me marrveshje
-Kontakto ne Tel, Viber: +38349599311
Leaflet
Në fillim