Lopa

0 EUR

Shitet nga: Limani 16 Mar 06:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Shitet lopa me viq qe 5 dit ka pjell asht qumshtore asht e urt viqin femen e ka qumt ka deri 25 l asht nje lop per marakli dhe asni behane seka per mashum inf mund te kontaktoni ne numrin 044404903 qmimi sipas marrveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione