Lope me viq

0 EUR

Shitet nga: Samir 28 Maj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Shitet lopa me gjith viq, ky osht viqi i 3t i saj.
E urte gjat mjeljes dhe nuk tlen pa qumesht deri afer shtimit.
Çmimi me marrveshje
Mund te na kontaktoni edhe me viber:
+37744886899
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione