shes vez te katunit

0 EUR

Shitet nga: zxzxzxzx 26 Maj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
shes vez te katunit te fresketa,oferta vlen ne regjionin e drenasit ,per informata mund te shkruani ne E-mailn e shkruar dhe e shkruani numrin e telefonit kontaktues.
5 euro kompleti.
e-mail. xmilib@live.com
zxzxzxzx
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione