Shes qura dhe pula

Shitet nga: milot 13 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten pulat shum te mira te shendosha dhe te vakcionuara me koh,si dhe 7 qura te reja ju mirpres ne gjdo koh,mund te thirrni edhe ne viber 37744492054.
Leaflet
Në fillim