shitet lopa bars dhe ndrrohet me shterrp

1 EUR

Shitet nga: shitet lopa 16 Nën 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
ndrroj lopen me naj shterrp per me pre lopa asht e urt shum edhe me mjel edhe but ne gji lopa pjell edhe ni muj. nuk shkon larg per lop garantoj nr edhe viber 38344418774 qmimi me marrveshje
shitet lopa
044418774
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione