Lope

1 600 EUR

Shitet nga: 00000 11 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
shitet mshtjerra bars edhe 1 muaj pjell lopt i qesin 25-30 litra tomel mshtjerra osht e mir e urt pa brina dhe kerkojm bleres serioz per me shum inf na kontaktoni. ne nr. 044307922
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione