Per Ju te Rrespektuar Fermer Kosoves

1 500 EUR

Shitet nga: sami 26 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
jon mshtjerra te rritura te ne dhe barse ngat shtimit ka edhe me viqa po edhe lop tjera barse kemi sasi deri ne 35 copa qmimet prej 1500 e deri ne 1150 euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione