Kurbana

100 EUR

Shitet nga: bekim 05 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Jemi nga fshati Sferkë, komuna Klinë kemi 150 krerë kurbana për shitje jan te vaksinuar dhe shumë të shendoshë, te gjith jan të rinjë 9 deri 1 vit. Presim blerës serjoz.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione