Kurbana

100 EUR

Shitet nga: bekim 06 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Shesim kurbana,jan të vaksinuar dhe shumë të shendoshë,kemi rreth 150 krerë kurbana per shitje jan te gjithë te ri nga 9-12 muaj,presim blers serjoz.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione