shes viqin 8 muajsh

780 EUR

Shitet nga: qerim raci 10 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes viqin 8 muaj i ushqyer me miser dhe grur esht rac qe shton afer 2 kg ne dit ndersa per me kill 2.30 per kg per me shum kontakto ne nr e telit
Leaflet
Në fillim