Adultueshëm Maltese për shitje

200 EUR

Shitet nga: major willy 01 Qer 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adultueshëm Maltese për shitje
Puppies super të adhurueshëm për Mësuesit Maltese. Aq i butë dhe i dashur. Un kam kam mashkull dhe një femër të majtë. Ata janë racë and madhe për familjet me fëmijë WhatsApp + 32 460219766
major willy
+32460219766

WhatsApp:
+32460219766
Leaflet
Në fillim