Cilësi e shkëlqyer - Këlyshë Dogue De Bordeaux

500 EUR

Shitet nga: jessamyannie 23 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Sire - Reddjagger's Like a Boss aka Bingo - Bingo është një djalë shumë i madh, përmasa fantastike dhe lëvizje e përsosur, bingo është e kuqe e thellë pa të bardha fare, kockë të madhe, kokë dhe gjoks të gjerë të thellë. Nëna e tij është shumë kampione dhe babi është shumë i njohur në Britaninë e Madhe dhe unazat e shfaqjeve evropiane.

5 prejardhje në dispozicion për të parë në të dy prindërit me linja të shkëlqyera ... Emberez, Wilsanburgs Royale at Reddjagger, kampioni i botës Rozeldogue Unë jam antiplumb, multi champ Bruins Bachelor, Midnight Express për Rozeldogue lista vazhdon ... pedagogia e kombinuar është klasë botërore!
jessamyannie
00971559358789
Leaflet
Në fillim