Këlyshë këlyshë të kuq të butë qenushë

400 EUR

Shitet nga: jessamyannie 23 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Zelah, kurvë tonë magjepsëse e KC regjistruar kurvë lodër pudre, lindi katër qenush të mrekullueshëm, të kuq, meshkuj dhe femra.
Prindërit e tyre, të cilët janë të dy shembuj të lezetshëm të racës, duke qenë shumë të dashur, tërheqës, inteligjent dhe të sjellur shumë mirë vijnë nga më të mirët e aksioneve të regjistruara në KC dhe janë testuar PRA.
Këlyshët do të regjistrohen në KC dhe do të miratohen për sigurinë e tyre para shitjes së tyre.
jessamyannie
00971559358789
Leaflet
Në fillim