Kfps Reg Friesian Mashkull dhe Femër

1 450 EUR

Shitet nga: jessamyannie 23 Sht 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Unë e kam në pronësi të kësaj mare që nga një shkop, Ajo i duhet një shtëpie një me një për të arritur potencialin e saj të plotë! Ajo u dërgua vitin e kaluar për tu thyer në makinë, pastaj u la për t’u pjekur, këtë verë unë jam diagnostikuar me sëmundjen time dhe dyshoj se do të arrij ndonjëherë të vijë deri në sjelljen e saj në punë dhe hipjen e saj
Unë dua vetëm shtëpinë më të mirë për të, në mënyrë rigoroze pa tregtarë dhe pa rishtar!
Ajo mund të jetë në gjendje të keqe për një kallam argjendi tradicionale, të cilën unë isha duke planifikuar të mbaja & vrapuar për veten time!
Ajo është një mare e mprehtë dhe ka nevojë për një mbajtës të fortë por të qetë. Kanavacë e zbrazët që dikush të bëjë në ëndrrën e vet. Ajo nuk ka një kockë të keqe.
Shitje me zemër kështu që pa humbur kohë! Genuine pyet vetëm se kush mund t'i ofrojë kësaj vajze një shtëpi përgjithmonë
Motra e saj dhe diga e pikturuar gjithashtu.
jessamyannie
00971559358789
Leaflet
Në fillim