Shiten Dhit dhe Edhat e rritur

Shitet nga: Krenar 27 Korr 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Lipjan
Shitet e gjith tufa e dhive me edha bashk, gjithsej rreth 235 cope dhie dhe edha. Jane te races se kuqe, te interesuarit te lajmrohen ne Viber. Te interesuarit te lajmrohen mbas ores 2 mbasdite. Faliminderit
Leaflet
Në fillim