Inkubator

0 EUR

Shitet nga: visugele 09 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
I PUNOI ME POROSI INKUBATOR PËR : 100, 200, 300, 400 DHE 500 VEZË. VAZHDON TRADITA 30 VJEQARE.
info : 044 134 205 dhe 049 134 205
Viber : +38344134205
visugele
044134205
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione