Akuarium

55 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: King Aqua Shop - Prishtinë 07 Maj 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet akuariumi komplet me paisje dhe peshqi
Kemi akuariuma me dimenzione te ndryshme, ju mirepresim!
King Aqua Shop - Prishtinë
049882688
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione