Blej viqa meshkuj prej 2.5 deri 3 muaj

Shitet nga: Ferma bereqeti 12 Tet 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Blej viqat deri 3 muajsh qe din me hanger bari
Viqat i kam per mi rrit
Dergoma me email foton dhe qmim
Blej deri 50viqa
Nr nuk e kam qitur sepSe nuk um
Funksion telefon keto dit
Ferma bereqeti
Leaflet
Në fillim