INKUBATOR 400 VEZ

180 EUR

Shitet nga: Inkubator 28 Jan 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes inkubator 380-400 vez gjysem automatik me cilsi shum te lart i leht per perdorim dhe shum i sakt ne qelje inkubatorat behen dhe me porosi nga 120 deri 1000 vez.me termostat me saktesi shum te madhe. Me inkubator vjen dhe libra per perdorim te inkubatorit.per info whatsapp +37744585594---viber‭+37745548144 bejm dhe ndrrime. Pula pulat zoj zogj inkubator qura vez bicikell biqiklet biciklet bike scot scoot bmx shimano gusa shota miser kallamoq grur grun brahma amrok
Inkubator
044585594
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione