Shitet klyshi 2 muajsh i racës Maltese

330 EUR

Shitet nga: Milot 13 Jan 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Klyshi është i vaksinuar dhe i pastruar nga parazitët, dhe ka pedigre të pastër Maltese, dhe librezë të veterinarit.

Informatë shtesë: Maltese është qenë "Hypoallergenic", dmth, është ideal për persona që kan alergji ndaj qejve, i njejti nuk lëshon qime, dhe nuk lëshon aromë. Është i lehtë për mbajtje, ideal për fëmijë dhe familje, qenë shumë i menqur dhe që trajnohet shumë leht, gjithashtu ka kosto shumë të ulët të mirëmbajtjes mujore (max 20 Eur/muaj). Maltese sjellë disponim, dhe knaqësi në shtëpinë e atij që e merrë.
Leaflet
Në fillim