Brahma Black (Mottled)

40 EUR

60 EUR

Shitet nga: Shpezet Dekorative 03 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Komuna
Rahovec
Kemi qifte te reja Brahma, 1 pul dhe 1 gjel ose 2 pula dhe 1 gjel
1+1=80€
Vendi-Rahovec, ne qytet

Shpezet Dekorative
044143618
Leaflet
Në fillim