Shiten lopt dhe ni viq

2 200 EUR

Shitet nga: Fitim 11 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kto dy lop dhe nje viq Lopa e kuqe esht bars 8 muaj qmimi 1200 ero kurse tjetra me e larme esht me viq viqi i ka 3 muj femer qmimi per kto 1000 ero jan te urta per mi mjel per me shum info thirrni ne tel:044859761 ose: 044492097
Leaflet
Në fillim