Shiten Pulat Amrok 5+1

0 EUR

Shitet nga: Bashkim 17 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtime
Shitet Gjeli dhe pulat pra 4+1 Knusi 8 mujsh dhe pulat jane zogza kane nis me vojt. Boj edhe ndrrim me pula Wyandota silver dhe me qura.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione