Shiten 4+1 90% Rhode island Red

0 EUR

Shitet nga: Shpeztaria Dje 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitën 3 pula dhe 1 Gjel 90% Rodajlland dhe 1 pulë është race Astrolorp te vaksionuara me program dhe te pastruara nga parazitet
Te gjitha janë duke bere vezë ...
Racë perfekte per vezë dhe mish ...

Per kontakt ne viber +38349250077
Shpeztaria
Leaflet
Në fillim