Incubator automatik

200 EUR

250 EUR

Shitet nga: Ndegjuse per teste Sot 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shesim Inkubator Fabrikisht te pa perdorur (Te ri) ku gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy ore , lageshtin dhe temperature automatike. Gjithashtu perveq 220 volt e ka edhe kabllen me hyrje per 12 volt per ta lidh me bateri te kerrit apo cfardo 12 volt per kur te nalet rryma
Kujdes se ka hi ne treg nje lloj fallc ajo nuk ban hiq se e ka plasitiken shum shum te holl edhe mrezh ne mes nuk kan hiq ku dy ditet e fundit duhet mja hjek ato ku rrin vezet e mi qit ne plastik mrezhen por ata nuk kan hiq
Ndersa dallimi te mit e kan plastiken me katrora te forcune krejt katrora edhe ne mes kati prej katit ka mrezh qe dy dit e fundit vezet lshoen ne qat mrezhen ,dmth une ne fillim kam marr per moster edhe qasi edhe si kam shit se nuk bajn ska shanc.
Pula
Qura
Gusa
Shota
Fazana
fellanza etj
Inkubatori eshte 200 Euro per 96 Vez
Mirpo keni kujdes me kta inkubatort qe sjan fabrikisht qe pi marojn vet pe blejn nje termostat 30 euro e po te maron inkubator , kta nuk qelin vetem perqindje e vogl ndersa kta qe i shes une jan fabrikisht edhe qelin super
049183871
Ndegjuse per teste
049183871
Leaflet
Në fillim