San dhe detelin 2.20 sana detelina duj dores 1.20

2 EUR

2,2 EUR

Shitet nga: blerim 07 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
shes detelin dhe san siq pe shini foto
Leaflet
Në fillim