Shes Maqinen 32-She

0 EUR

Shitet nga: Euron 21 Mar 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Shes maqinen per blurjen emisht 32she. Maqina esht me te gjitha serviset e kryra dhe shum pak e perdor siq shihet edhe ne foto
Leaflet
Në fillim