Publikuar: Shk 04 2017 10:59

Karcher Monofaz (AutoLarje)

EUR

Publikuar: Shk 04 10:59
Shikime: 35
Shes maqinen per autolarje Karcher HD 755 S
Maqina eshte monofaz,ka shtypje shum te mire dhe eshte ne gjendje te rregullt.
E pershtatshme per larjen e veturave traktor autobus apo kocka te oborrit gure,etj.
*NE GJENDJE PERFEKTE*
Per kontakt viber : +37745513507
Tel : 043 513 507
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
35
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione