MAKINA DHE VEGLA PER INDUSTRI

0 EUR

Shitet nga: Eduarti SHPK 24 Qer 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
KSI LLC & EDUARTI SHPK

KOMPANI E AUTORIZUAR PËR KOSOVË, SHQIPËRI, MAQEDONI, MAL TË ZI DHE BOSNJE
https://ksi-llc.eu

KOMPRESORE/THARËSE/SEPERATOR/FILTERA ORIGJINAL DHE ALTERNATIV/DEMONTUES/BALANCUES GOMASH/PJESË REZERVË

<SHITJE-SERVISIM-KËSHILLIM

> Kompresora industrial (nga 5 kW deri ne 80 kW dhe sipas porosise se klientit);
> Kompresora per perdorim ne mjekesi (2-5 kW);
> Tharese ajri (kapacitete te ndryshme);
> Rezervar ajri (nga 250 L deri ne 2000 L);
> Pajisje per gomisteri (balancerka, demonterka, etj);
> Lifte per automjete (deri ne 4.2 ton);
> Pjese nderrimi per kompresora, etj.

Te gjitha te importuara nga vendet e BE-se.

<<Te reja dhe te perdorura>>
Eduarti SHPK
+38344580700


WhatsApp:
044580900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione