Maqin per prerjen e mermerit dhe granitit

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGIMIGRANIT 11 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kompresor te ajrit me diesel
3 Maqina per pfremje te gurit
Maqin shkrimi per gur
Tel. 049186245 / 044186245 / 044141972
AGIMIGRANIT
044141972
Leaflet
Në fillim