Publikuar: Dhj 16 2016 11:54

Fermë pulash - Pajisje automatike Victorsson

EUR

Publikuar: Dhj 16 11:54
Shikime: 34
Shes pajisjet ( kafazat ) komplet automatike të prodhuara në fund te vitit 2007 vetëm 6 gjenerata pulash vojse kan kaluar në to.
Pajisja vjen nga Suedia është në gjendje shumë të mirë, si dhe mund të shihni nga fotot e bashkangjitura.
Ma të mira vetëm me qenë të reja!
Pajisja plotëson Direktiven Europiane1999-1974 mbi hapësirën, dekorin dmth perches, banjo rëre etj.
Kapaciteti i tyre është 19680 - 20000 pula në 8 kolona (bateri).
Për informata më të hollësishme dhe diskutim Çmimi na kontaktoni.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
34
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione