Kompresor ajri i ri Atlas Copco G7FF 1.1m3/ minut

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Segment Kosova shpk 02 Tet 15:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

5 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresor profesional me vidha ATLAS COPCO model G7FF ,i ftohur me ajër, një-fazë ngjeshjeje ,me injektim vaji, i gatshëm per funksionim automatik, me sistem monitorimi dhe rregullimi te punës BASE Controller, i vendosur në kornizen e vet me mbrojtje nga zhurma, me thares te integruar, dhe me karakteristika teknike si ne vijim:

Kapaciteti: 1080l/min @ 10 BAR
Presioni maksimal i punës: 9.75 bar
Presioni minimal i punës: 4 bar
Fuqia e motorit të instaluar: 7.5 kW
Niveli I zhurmës: 67 dB(A)
Pika e ftohjes se ajrit: 3 °C
Rezeravr ajri: 500 litraKompresor, ajr, industri, prodhim, prodhimtari, terse, atlas copco, thares, uje, ter, kondenzim, compresor, compressor, ajr, ajer, rezervar, kw, litra, bar, presion,

Video prezantim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim