maqina per vllag myk

Shitet nga: valoni Sot 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
leshoj me qera maqina italiane per largimin e lagshtis vllagut mykut nga muret pllafunet dysheme per ne shtepi banesa lokale etj heqja behet ne menyr te sigurt dhe pa demtime
mbulojm hapsir deri ne 1000 metra katror apo deri 2500metra kub
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim