Ndarse e brumit dhe fritez 2x20lit

1 700 EUR

Shitet nga: Toni 26 Maj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Paisjet jane ne gjendje te mire dhe te mirembajtura.
Leaflet
Në fillim