SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme

0 EUR

Shitet nga: ismeti 05 Pri 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produkteve tjera kapaciteti prodhuse eshte gjere 80 kg/h maqina posedon edhe mikserin te inkorpuruar ne te komplet automatike ne gjendje perfekte Njekosishte bejme edhe THarse te ndryshme per tharjen e pastave Bimve sheruse Kepurdhave (SHampinjon) Frutave te ndryshme materijal Paladinjum me softver Kompjuterik Fullautomatike kontakt Tel +383(0)44131113 viber +38349131113 whatsapp +38349131113maqina eshte ne Prishtine Njashtu bëjme shitjen per prodhime te ndryshme Linja te llojllojshme si keksa Krem banane kakaokremit qokollad vanillje,linja per prodhimin e petve byrekit bakllaves, Obllandeve Kornetave Akulloreve dhe LLojlloj Modele Njashtu edhe makineri te ndryshm per prodhim letre si salveta lete toaleti etj Paketuseve e shume te tjera GJindemi ne Prishtine faqja jon zyrtare www.facebook.com/stinacompany
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione