Shes aparatin per matjen e yndyrnave dhe sheqerit

280 EUR

Shitet nga: Adi 12 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes aparatin per matjen e yndyrnave dhe sheqerit ne gjak,eshte e ardhur nga Gjermania ne pako e pa perdorur,made in Gjermania.
Qmimi 280euro

Eshte e pershtatshme per ordinance por edhe per individ te cilet deshirojn ta kene per nevoja te veta.
044813-331
Leaflet
Në fillim