karcher auto larje

Shitet nga: fshis Sot 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
1. shprici karcher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim